Registratie-overzicht


Overzicht van registraties (voor komende 365 dagen):

30/06/2022
09:00/10:00
Do mo groep 
30/06/2022
10:00/11:00
Do mo groep 
30/06/2022
11:00/12:00
Do mo groep 
30/06/2022
12:00/13:00
Do mo groep 
30/06/2022
19:00/20:00
Peter barry 
30/06/2022
20:00/21:00
Peter barry 
30/06/2022
21:00/22:00
Peter barry 
30/06/2022
22:00/23:00
Peter barry 
30/06/2022
23:00/00:00
Peter barry 
01/07/2022
19:00/20:00
Hermie Andre hc 
01/07/2022
19:00/20:00
hc marco - gerard 
01/07/2022
20:00/21:00
Hermie Andre hc 
01/07/2022
20:00/21:00
hc marco - gerard 
01/07/2022
21:00/22:00
Hermie Andre hc 
01/07/2022
21:00/22:00
hc marco - gerard 
01/07/2022
22:00/23:00
Hermie Andre hc 
01/07/2022
22:00/23:00
hc marco - gerard 
01/07/2022
23:00/00:00
Hermie Andre hc 
05/07/2022
13:00/14:00
Di mi groep 
05/07/2022
14:00/15:00
Di mi groep 
05/07/2022
15:00/16:00
Di mi groep 
05/07/2022
16:00/17:00
Di mi groep 
06/07/2022
19:00/20:00
Team competitie 2 tafels 
06/07/2022
20:00/21:00
Team competitie 2 tafels 
06/07/2022
21:00/22:00
Team competitie 2 tafels 
06/07/2022
22:00/23:00
Team competitie 2 tafels 
06/07/2022
23:00/00:00
Team competitie 2 tafels 
07/07/2022
09:00/10:00
Do mo groep 
07/07/2022
10:00/11:00
Do mo groep 
07/07/2022
11:00/12:00
Do mo groep 
08/07/2022
08:00/09:00
Schoonmaakster loods niet beschikbaar  
08/07/2022
09:00/10:00
Schoonmaakster loods niet beschikbaar  
08/07/2022
10:00/11:00
Schoonmaakster loods niet beschikbaar  
08/07/2022
11:00/12:00
Schoonmaakster loods niet beschikbaar  
12/07/2022
13:00/14:00
Di mi groep 
12/07/2022
14:00/15:00
Di mi groep 
12/07/2022
15:00/16:00
Di mi groep 
12/07/2022
16:00/17:00
Di mi groep 
13/07/2022
20:00/21:00
regiecompetitie 2 tafels 
13/07/2022
21:00/22:00
regiecompetitie 2 tafels 
13/07/2022
22:00/23:00
regiecompetitie 2 tafels 
13/07/2022
23:00/00:00
regiecompetitie 2 tafels 
14/07/2022
09:00/10:00
Do mo groep 
14/07/2022
10:00/11:00
Do mo groep 
14/07/2022
11:00/12:00
Do mo groep 
19/07/2022
13:00/14:00
Di mi groep 
19/07/2022
14:00/15:00
Di mi groep 
19/07/2022
15:00/16:00
Di mi groep 
19/07/2022
16:00/17:00
Di mi groep 
21/07/2022
09:00/10:00
Do mo groep 
21/07/2022
10:00/11:00
Do mo groep 
21/07/2022
11:00/12:00
Do mo groep 
26/07/2022
13:00/14:00
Di mi groep 
26/07/2022
14:00/15:00
Di mi groep 
26/07/2022
15:00/16:00
Di mi groep 
26/07/2022
16:00/17:00
Di mi groep 
28/07/2022
09:00/10:00
Do mo groep 
28/07/2022
10:00/11:00
Do mo groep 
28/07/2022
11:00/12:00
Do mo groep 
23/11/2022
19:00/20:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
23/11/2022
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
23/11/2022
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
23/11/2022
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
24/11/2022
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
24/11/2022
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
24/11/2022
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
30/11/2022
19:00/20:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
30/11/2022
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
30/11/2022
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
30/11/2022
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
11/01/2023
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
11/01/2023
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
11/01/2023
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
18/01/2023
19:00/20:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
18/01/2023
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
18/01/2023
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
18/01/2023
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
15/02/2023
19:00/20:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
15/02/2023
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
15/02/2023
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
15/02/2023
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
16/02/2023
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
16/02/2023
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
16/02/2023
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
22/02/2023
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
22/02/2023
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
22/02/2023
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
16/03/2023
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
16/03/2023
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
16/03/2023
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
23/03/2023
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
23/03/2023
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
23/03/2023
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
12/04/2023
19:00/20:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
12/04/2023
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
12/04/2023
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
12/04/2023
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
19/04/2023
19:00/20:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
19/04/2023
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
19/04/2023
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
19/04/2023
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
03/05/2023
19:00/20:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
03/05/2023
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
03/05/2023
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
03/05/2023
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
04/05/2023
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
04/05/2023
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
04/05/2023
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
10/05/2023
19:00/20:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
10/05/2023
20:00/21:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
10/05/2023
21:00/22:00
Regiocompetitie (2 tafels) 
10/05/2023
22:00/23:00
Regiocompetitie (2 tafels)